شما اینجا هستید:خانه » رویدادها » برگزاری باشکوه قدم چهارم از رویداد فرهنگی «تو هم بخوان» در انزلی

برگزاری باشکوه قدم چهارم از رویداد فرهنگی «تو هم بخوان» در انزلی

[ رویداد فرهنگی تو هم بخوان، چهارمین گام خود را در موج شکن انزلی برداشت ]

در آخرین پنجشنبه دومین ماهِ بهار، شهروندان فرهنگ دوست انزلی در موج شکن قدیم شهرشان دور هم جمع شدند تا چهارمین قدم از رویداد فرهنگی تبادل کتابِ تو هم بخوان را در کنار هم بردارند. این رویداد فرهنگی که با هدف کمک به گردش کتاب میان علاقه مندان حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار می شود در چهارمین مرحله خود با استقبال بسیار چشمگیر شهروندان روبرو شد.

در ابتدای این مراسم، امین حق ره مجری کارشناس برنامه هدف از انتخاب موج شکن انزلی به عنوان مکانی نوستالژیک که در خاطره جمعی شهروندان این شهر و بسیاری از گردشگران جایگاه مهمی دارد تاکید دوباره بر جاذبه های گردشگری شهر عنوان کرد که در اثر بی توجهی ها از ظرفیت های متعدد آن استفاده نمی شود و به حال خود رها شده است. در ادامه این برنامه نیلوفر متجدد برای حاضرین در مراسم به خوانشِ شاهکارِ آنتوان دو سنت اگزوپری، شازده کوچولو، پرداخت که با استقبال جالب توجه مخاطبین مواجه شد. اجرای موسیقی توسط معین خاتمی و مقداد شاد، بخش دیگر این رویداد فرهنگی بود. آخرین بخش مراسم قدم چهارم رویداد فرهنگی تو هم بخوان گفتگوی مریم ساحلی مسئول انجمن داستان هزار و یک شب انزلی درباره شازده کوچولو اثر ارزشمند آنتوان دو سنت اگزوپری بود، ساحلی در ادامه ی این بحث به اهمیت جایگاه ادبیات کودک و نوجوان پرداخت. در حاشیه این مراسم از سوی خانم ها نظری و طهماسبی بانوان فعالِ محیط زیست به شرکت کنندگان در این رویداد کیسه های پارچه ای اهدا شد.

رویداد فرهنگی تو هم بخوان با حمایتِ انجمن طرفداران توسعه انزلی و  انجمن داستان هزار و یک شب، با هدف کمک به گردش کتاب میان شهروندان و علاقه مندان حوزه کتاب و کتابخوانی به عنوان اولین قرار تبادل کتابِ بندر انزلی از آبان ۹۶ به صورت دو ماه یک بار در این شهر ساحلی برگزار شده و تداوم داشته است.
ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By Khoroos Jangi KhoroosJangi- میزبانی وِب توسط گــُزگـا

بازگشت به بالا